АНАЛИЗ КОНТЕКСТА АВИАДВИГАТЕЛЕСТРОИТЕЛЬНОЙ ОРГАНИЗАЦИИ СОГЛАСНО ТРЕБОВАНИЯМ СТАНДАРТА ISO 9001:2015
Ключові слова:
контекст, деловая среда, организация, внешняя среда, внутренняя среда, заинтересованные стороны, система менеджмента качества, процесс, риск.Анотація
Существенным отличием стандарта ISO 9001:2015 от его предыдущей версии является требование о проведении организацией анализа среды своего функционирования (контекста). Рассматривается анализ контекста организации, позволяющий предусмотреть возможные риски, исходя из потребностей и ожиданий заинтересованных сторон. Предлагается потребности и ожидания заинтересованных сторон обязательно устанавливать адресными и конкретными, чтобы из них очевидно вытекали риски и возможности. Результаты этого анализа должны рассматриваться высшим руководством организации для принятия действий по устранению или минимизации возможных рисков, совершенствования системы менеджмента качества, повышения конкурентоспособности выпускаемой продукции.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.