Анализ результатов исследования частот и форм собственных колебаний рабочей лопатки 1 ступени КНД
Ключові слова:
авиационный двигатель1, рабочая лопатка2, собственные колебания3, формы колебаний4, частоты колебаний5, резонансная диаграмма6,Анотація
Приведена организация исследования частот и форм собственных колебаний рабочей лопатки 1 ступени КНД двигателя Д-136. Проведенное исследование включало определение частот собственных колебаний на серийных рабочих лопатках 1 ступени КНД на электродинамическом вибраторе конструкции ЦИАМ. Полученные результаты экспериментальной части исследовательской работы легли в основу сравнительного анализа с результатами, полученными расчетным, численным методом. Расчетный комплекс ANSYS в разделе модального анализа позволил на созданных КЭ-моделях определить частоты и формы собственных колебаний исследуемого объекта. Организована проверка влияния на результаты расчета разных модельных параметров.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.