Гибридный ракетный двигатель
Ключові слова:
реактивный двигатель1, прямоточный реактивный двигатель2, гибридный реактивный двигатель3, ракетный двигатель4, гибридный ракетный двигатель5,Анотація
Предлагается новый гибридный (комбинированный) ракетный двигатель, на который получен патент Украины («Спосіб комбінування реактивного і прямоточного повітряно-реактивного двигунів». 25.08.2015 ¹100987). Обсуждаются некоторые аспекты его конструкции и работы в сравнении с аналогами. Показано, что наилучшим, с точки зрения простоты реализации, способом достижения необходимой степени оптимальности является механическое отделение части реактивной струи реактивного двигателя от рабочего объёма прямоточно-реактивного двигателя, расположенного соосно с первым с возможностью регулировки воздуха и инжектирующей части струи реактивного двигателя путём введения в конструкцию гибридного двигателя заслонок.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.