ГИРОСКОПИЧЕСКИЕ ЭФЕКТЫ В ОБОЛОЧЕЧНЫХ ФРАГМЕНТАХ
Ключові слова:
Гироскопический эффект, координатные функции, ускорение Кориолиса, оболочкаАнотація
Оболочечные фрагменты в виде классического кругового цилиндра в акустической среде находятся в упруго-напряженном состоянии вследствие дифракционных эффектов. Наличие в оболочке носителя кинетического момента приводит к появлению Ейлеровых сил инерции существенно влияющих на динамику конструкции и требующих, таким образом, учета этих изменений. В работе раскрывается природа этих явлений и описывается механизм упругого взаимодействия акустического излучения высокой интенсивности с цилиндром, представленным механической системой с распределенными параметрами. Показана степень влияния координатных функций поверхности для жестких условий эксплуатационного функционирования, когда механические системы переходят в разряд импедансных. Обращено внимание на влияние маневрирования летательного аппарата для решения поставленных задач.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.