РАСЧЕТНОЕ ОБОСНОВАНИЕ ОГРАНИЧЕНИЙ ПРИ РЕГУЛИРОВАНИИ ГТД СО СВОБОДНОЙ СИЛОВОЙ ТУРБИНОЙ
Ключові слова:
Газотурбинный двигатель, регулятор, управляющая ЭВМ, топливоподача, дифференциальные уравнения, ограниченияАнотація
Рассматривается газотурбинный двигатель (ГТД) со свободной силовой турбиной, работающей на генератор в условиях электростанции. Регулирование газотурбинного двигателя осуществляет регулятор на основе управляющей ЭВМ. Предложена математическая модель газотурбинного двигателя, позволяющая разработать алгоритм регулирования и смоделировать переходные процессы в газотурбинном двигателе. Моделирование переходных процессов позволяет обосновать с помощью расчетов допустимую подачу топлива в зависимости от режима работы ГТД. В предложенной математической модели состояние двигателя определено теми же параметрами, что и в реальной работе. Именно это позволяет определить ограничения подачи топлива.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.