АНАЛИЗ НАПРЯЖЕННО-ДЕФОРМИРОВАННОГО И ДИНАМИЧЕСКОГОСОСТОЯНИЯ ШИРОКОХОРДНОЙ ЛОПАТКИ ВЕНТИЛЯТОРА ТРДД
Ключові слова:
Турбореактивный двухконтурный двигатель, напряжение, прочность, автоколебание, широкохордная лопатка, вентилятор метод конечных элементовАнотація
В работе рассматривается положительные особенности применения широкохордных вентиляторных лопаток ТРДД и существующие варианты их конструкций. Представлена оболочковая конструкция с полимерным наполнителем. Приведен расчет на статическую прочность лопатки вышеприведенного конструктивного решения.Выполнен анализ процесса колебания лопатки с целью построения ее частотной диаграммы. Проведена оценка стойкости предлагаемой лопатки к автоколебаниям, с использованием приведенных частот (чисел Струхаля). Предлагаемая широкохордная оболочковая лопатка с полимерным наполнителем может быть использована в конструкциях вентиляторных ступеней .
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.