МЕТОДЫ И СРЕДСТВА МОДЕЛЬНОЙ ПОДДЕРЖКИ ПРОЦЕССОВ РАЗРАБОТКИ АСУ СТЕНДОВЫМИ ИСПЫТАНИЯМИ ГАЗОТУРБИННЫХ ДВИГАТЕЛЕЙ
Ключові слова:
Стендовые испытания, автоматизированная система управления, модельная поддержка, индивидуальная динамическая математическая модельАнотація
Отражены основные требования к АСУ технологическим процессом стендовых испытаний газотурбинных двигателей. Освещены проблемные вопросы, возникшие при информационном и математическом обеспечении процессов разработки и эксплуатации АСУ стендовыми испытаниями, и обоснованы пути их решения. Приведены предлагаемые решения по архитектуре и составу аппаратной и программной части средств модельной поддержки, предназначенных для обеспечения разработки указанных АСУ. Предложены варианты повышения адекватности математической модели и достижения соответствия конкретному экземпляру двигателя. Определены перспективы дальнейших исследований.
.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.