ИССЛЕДОВАНИЕ УСТАНОВКИ ДЛЯ ОПРЕДЕЛЕНИЯ ТЕПЛО- И ТЕМПЕРАТУРОПРОВОДНОСТИ ПРИ МОДЕЛИРОВАНИИ НЕКОТОРЫХ ФАКТОРОВ КОСМИЧЕСКОГО ПРОСТРАНСТВА
Ключові слова:
сотовая теплоизоляция, нихромовый нагреватель, автомодельный режим, активная защита, факторы космического пространства, теплоприемник, термопара, измерительная ячейкаАнотація
Предложена установка для определения теплопроводности и температуропроводности низкотеплопроводных материалов, в том числе сотовых конструкций, в диапазоне температур от минус 100 до +30°С при давлении от 105 до 10-3 Па. Установка позволяет определять тепло- и температуропроводность на образцах диаметром120 мми толщиной до40 мм. Измерения проводятся в нестационарном режиме при постоянной температуре поверхности, которая обеспечивается специальной системой контроля и управления. На примере определения эффективной теплопроводности образца сотовой панели при температурах эксплуатации показана применимость предложенного метода измерений.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.