РАЗРАБОТКА И ИСПОЛЬЗОВАНИЕ УЧЕБНОЙ ПРОГРАММЫ СИНТЕЗА ТЕХНИЧЕСКИХ РЕШЕНИЙ ПРИ ПРОЕКТИРОВАНИИ АВИАЦИОННОЙ ТЕХНИКИ
Ключові слова:
теория решения изобретательских задач, учебная программа, синтез решений, типовые приемы устранения технических противоречий, импульсная металлообработка.Анотація
В статье предложен алгоритм и представлены материалы по возможностям учебной программы для решения изобретательских задач при проектировании импульсных технологий. Исследуются возможности реализации основных функций теории изобретательских задач (ТРИЗ) при проведении научных и исследовательских работ для импульсной обработки металлов. Авторами представлена разработка учебной программы, которая позволяет производить синтез технических решений на основе возможностей алгоритмов решения изобретательских задач (АРИЗ). В программе реализованы типовые приемы устранения технических противоречий. Программа подкреплена вариантами решения технических задач на основе реальных авторских свидетельств и патентов и может быть использована в учебных и практических целях.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.