ЧИСЛЕННОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ ДВУХСТУПЕНЧАТОГО ВЕНТИЛЯТОРА
Ключові слова:
вентилятор, рабочее колесо, экспериментальное исследование, трехмерное моделирование, дросселирование, расход воздуха, граничные условия, потокАнотація
В качестве объекта для исследования был выбран вентилятор двигателя АИ-222-25. Выбор в значительной мере обусловлен тем, что для данного двигателя накоплен большой объем экспериментальных данных. В качестве математического обеспечения для выполнения газодинамических 3D расчетов использовался комплекс программ ANSYS CFX 11.0 и home-code разработки Института технической механики Национальной академии наук Украины и Национального космического агентства Украины. В докладе представлены результаты CFD расчетов параметров потока воздуха в проточной части. Показана степень совпадения расчетной и экспериментальной суммарных характеристик вентилятора, а так же радиальных параметров.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.