ОПТИКО-ЭЛЕКТРОННАЯ СИСТЕМА КОНТРОЛЯ ПЛАМЕНИ В ОСНОВНОЙ КАМЕРЕ СГОРАНИЯ ГАЗОТУРБИННОГО ДВИГАТЕЛЯ
Ключові слова:
оптико-электронная система, камера сгорания, контроль пламени, газотурбинный двигательАнотація
Проведен аналитический обзор разработок и определены основные направления развития оптико-электронных систем контроля пламени в камерах сгорания газотурбинных двигателей по материалам публикаций в РФ и за рубежом. Представлены результаты научно-исследовательских работ по созданию оптико-электронной системы ОЭС-2011 контроля пламени в основной камере сгорания газотурбинного двигателя ПД-14. Разработано программное обеспечение, позволяющее получать в реальном масштабе времени информацию о параметрах излучения пламени в камере сгорания в различных диапазонах электромагнитного спектра (ультрафиолетовом, видимом и инфракрасном) и одновременно наблюдать спектр частот колебаний и вибрационного горения пламени. Полученная системой информация передается с частотой 100 Гц в систему мониторинга параметров двигателя более высокого уровня.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.