ВЛИЯНИЕ ЗАКРУТКИ СЖАТОГО ВОЗДУХА НА ВЕЛИЧИНУ ИЗНОСА СОПЛА ПРИ ПНЕВМОГИДРОСТРУЙНОЙ ОБРАБОТКЕ (ПГСО)
Ключові слова:
завихритель, износ, сопло, абразив, сжатый воздух, АЖО.Анотація
Проведены опытные работы по исследованию износа камеры смешения при использованию завихрителя сжатого воздуха на входе в эжекционное сопло при пневмогидроструй- ной обработке. При проведении эксперимента исследовался износ камер смешения при использовании только завихрения и комбинация завихрения с различными диаметрами прямого потока. Описана конструкция эжекционного сопла и завихрителя. Показано, что при использовании завихрителя без центрального отверстия происходит значительное увеличение износа камеры смешения по массе. При увеличении диаметра центрального отверстия происходит уменьшение износа камеры смешения по массе. Износ камеры смешения по массе больше, чем при работе без завихрителя, но при этом износ распределяется более равномерно, и в результате этого стойкость камеры смешения увеличивается. Приведена методика расчета силы трения между потоком рабочей смеси и стенками камеры смешения при использовании закрутки сжатого воздуха на входе в газовое сопло.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.