РАЗРАБОТКА ВАКУУМНОЙ ВЫСОКОТЕМПЕРАТУРНОЙ ПЕЧИ С МИНИМАЛЬНОЙ НЕРАВНОМЕРНОСТЬЮ ТЕМПЕРАТУРЫ В РАБОЧЕЙ ЗОНЕ
Ключові слова:
вакуумная печь, пайка, отжиг, нагреватель, неравномерность температуры.Анотація
В статье раскрыта необходимость обеспечения максимальной равномерности температуры в зоне вакуумной пайки и отжига деталей электроракетных двигательных установок. Описано методику разработки вакуумной печи с минимальной температурной неравномерностью. Предложена альтернативная трехзонному нагревателю конструкция, а именно нагреватель с переменным сечением. Показано, что увеличение сечения центральной части цилиндрического нагревателя приводит к снижению доли джоулева тепла, выделяемой в данной зоне, что обеспечивает перераспределение тепловой мощности по длине нагревателя. Путем моделирования продемонстрирована возможность снижения температурной неравномерности на детали сложной формы до 10-15° при 1100-1200° С. Разработана конструкция нагревателя.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.