АНАЛИЗ ПЕРЕДАЧИ ДЕФОРМАЦИИ В ВЫСОКОТЕМПЕРАТУРНОМ ПЛЕНОЧНОМ ТЕНЗОРЕЗИСТОРЕ
Ключові слова:
тензорезистор, чувствительный элемент, изолятор-подложка, фотоупругость поле изохром, деформация, поликарбонат, полярископ, поляроид.Анотація
Рассмотрены основы передачи измеряемой деформации чувствительному элементу тензорезистора и преобразования ее в приращение его электрического сигнала. Приведена методика исследования передачи деформации в тензорезисторе методом фотоупругости, использующей свойство некоторых материалов двойного лучепреломления при механическом нагружении. Предлагаются результаты экспериментального исследования модели тензорезистора из поликарбоната. Представлены картины изохром при различном нагружении модели тензорезистора. Проведено сравнение результатов экспериментального исследования поляризационным методом с данными расчета нагружения той же модели, полученными методом конечных элементов. Приведены результаты расчета передачи деформации в высокотемпературном пленочном тензорезисторе. Представлен коэффициент передачи деформации модели тензорезистора из поликарбоната, а также соответствующий коэффициент пленочного тензорезистора при различных температурных условиях его работы.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.