ИМПЕДАНСНАЯ ПЛАСТИНА В АКУСТИЧЕСКОМ ПОЛЕ ЭКСПЛУАТАЦИОННОГО РЕЖИМА АППАРАТА
Ключові слова:
резонанс совпадения, изгибная волна, импеданс, след волны.Анотація
Строится расчетная модель динамики элементов конструкции авиационных двигателей в поле акустического излучения высокого уровня. Решается задача установления локальных особенностей возмущенного движения комплектующих на резонансном уровне. Обосновывается допустимость анализа на расчетной модели тонкой изотропной пластины оболочечных фрагментов при условии выполнения волнового размера элемента намного большим единицы. Установлено, что в случае импеданса антисимметричным колебаниям намного меньше импеданса симметричной составляющей звукового давления, для частот выше граничных, характер прохождения звука определяется явлением совпадения следа изгибной волны и волны давления. Причем каждой частоте соответствует свой угол совпадения. В случае, когда импеданс симметричным колебаниям, в свою очередь, меньше, резонанс совпадения следа продольной и падающей волны зависит только от угла падения и может проявляться на любой частоте излучения.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.