РАСЧЕТ ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТИ ПРОЦЕССОВ МЕХАНИЧЕСКОЙ ОБРАБОТКИ ПОВЕХНОСТЕЙ МОНОКОЛЕС КОМПРЕССОРОВ И ТУРБИН ГАЗОТУРБИННЫХ ДВИГАТЕЛЕЙ
Ключові слова:
блиск, производительность, механическая обработка, расчетные зависимости, штучное время, схема технологического воздействияАнотація
Рассмотрены вопросы аналитического расчета производительности процессов механической обработки поверхностей моноколес компрессоров и турбин газотурбинных двигателей. Получены и унифицированы по иерархии аналитические выражения для расчета штучного времени обработки и потенциального роста производительности в зависимости от вида схемы технологического воздействия и количества позиций обработки. Проанализированы зависимости потенциального роста производительности механической обработки от количества партий деталей и от соотношения между основным временем обработки партии деталей и подготовительно-заключительным временем.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.