НОВЫЙ МЕТОД ПРОВЕРКИ АМПЛИТУДНО-ЧАСТОТНОЙ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДИНАМИЧЕСКИХ ТЕНЗОУСИЛИТЕЛЕЙ, ПРИМЕНЯЕМЫХ ПРИ ПРОЧНОСТНЫХ ИСПЫТАНИЯХ
Ключові слова:
динамический тензоусилитель, статодинамический тензоусилитель, прочностные исследования, амплитудно-частотная характеристика, калибровка, октавный спектрАнотація
В работе предложен новый метод проверки амплитудно-частотной характеристики динамических и статодинамических тензоусилителей, используемых при прочностных исследованиях и испытаниях в авиакосмической промышленности, в частности, при разработке авиационных двигателей. Традиционные методы проверки не всегда соответствуют характеристикам новейших тензоусилителей и не всегда обеспечивают проверку в полном объеме. Предложенный метод характеризуется универсальностью, расширенным частотным диапазоном, возможностью проверять тензоусилители с погрешностью чувствительности до 0,1%, технологичностью. Предложенный метод был опробован на тензоусилителях, применяемых в АО «Мотор Сич». Предложенный метод может быть положен в основу системы автоматической комплексной проверки тензоусилителей.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.