ПРОГРАММНЫЙ СИМУЛЯТОР ДЛЯ РАЗРАБОТКИ И ПРОВЕРКИ АЛГОРИТМОВ ФУНКЦИОНИРОВАНИЯ САУ
Ключові слова:
FADEC, САУ ГТД, цифровой регулятор, программное обеспечение, программный симулятор, непрерывная интеграция, тестирование, устойчивость САУ.Анотація
Представлен цикл тестирования и отладки алгоритмов управления и диагностирования цифрового регулятора ГТД типа FADEC. Рассмотрены практические аспекты построения и последующего использования программного симулятора совместной работы САУ и ГТД. Обоснована необходимость применения программного симулятора работы двигательных установок под управлением цифровых регуляторов, в том числе для обеспечения требований КТ-178. Обозначены роль и место программного симулятора в отладке и тестировании ПО цифровых регуляторов. Рассмотрены отдельные вопросы модульного и компонентного тестирования. Статья может быть полезна программистам, разрабатывающим ПО для FADEC, тестировщикам, а также специалистам из смежных областей.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.