ВОЗМОЖНОСТИ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ИНТЕРАКТИВНОГО ПРОГРАММНОГО КОМПЛЕКСА КЛАССИФИКАЦИИ ЛИСТОВЫХ ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ ИЗГОТОВЛЕНИЯ ИМПУЛЬСНЫМИ ТЕХНОЛОГИЯМИ
Ключові слова:
интерактивный программный комплекс, импульсные технологии, классификационная обработка данных, конструкторско-технлогические признакиАнотація
Представлены возможности интерактивного программного комплекса классификации листовых деталей для их изготовления импульсными технологиями. Рассмотрены особенности разработки новых математических методов для программного обеспечения способного решать задачи классификационной обработки данных импульсных технологий. Представлена общая схема проектирования импульсных методов. Указаны позиции задач, решаемых программным комплексом. Представлена общая последовательность работы модулей программного комплекса. Представлена таблица определения названий деталей по их конструкторско-технологическим признакам. Рассмотрен общий состав экранных форм на входе и выходе программных модулей. Сделаны выводы о возможности внедрения программного комплекса на промышленных предприятиях, использующих методы получения листовых деталей.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.