ПЕРСПЕКТИВНАЯ СХЕМА УСТРОЙСТВА ДЛЯ ФИНИШНОЙ ОБРАБОТКИ ПОВЕРХНОСТЕЙ ПЕРА ЛОПАТОК АВИАЦИОННЫХ ДВИГАТЕЛЕЙ
Ключові слова:
лопатка компрессора, финишная обработка абразивный круг, устройство, шлифование и полирование, себестоимость изготовление, технологический процессАнотація
Рассмотрена задача механизации и автоматизации операций финишного шлифования пера крупногабаритных лопаток авиационных двигателей и сокращения трудоемкости ручных операций технологического процесса. Проанализированы принципы работы и схемы существующих устройств для шлифования пера крупногабаритных лопаток, которые обеспечивают стабильно-высокие технологические показатели по доводке пера лопаток и повышают уровень автоматизации технологического процесса. Выявлены недостатки существующих устройств. Предложено новое устройство для шлифования пера крупногабаритных лопаток, обеспечивающее повышение качества обрабатываемой поверхности и стабильность соблюдения параметров технологического процесса. Описан принцип работы перспективного устройства и представлена его схема. Сформулированы основные преимущества новой разработки и возможности изготовления устройства на отечественных предприятиях.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.